Statystycznie

Statystyki z Countomatu wraz z Nowym Rokiem mi się oficjalnie wyzerowały. Ale, całe szczęście, nie do końca ;).

W zeszłym roku The K-files odwiedziło 4 677 osób, wystąpiło 9 518 odsłon. Nie wiem, czym się różni jedno od drugiego. I to w ciągu niecałych 4 miesięcy (licznik statystyk „zainstalowałam” krótko po założeniu bloga) :). Wiem, że może nie ma się czym chwalić, skoro do Morfeusza tyle osób zagląda w ciągu 3 dni, ale najwyraźniej nie mam takiej siły przebicia. Albo nie ta branża ;).
W zeszłym miesiącu najczęściej odwiedzali mnie warszawiacy, gdańszczanie, mieszkańcy Mountain View w USA (miło mi, choć ogólnie wygląda to podejrzanie – spodziewałabym się bardziej jakiegoś Chicago albo co… ;) ), łodzianie i gdynianie. Z krajów wśród odwiedzających rządzi Polska, USA i Wielka Brytania.
Ze stron startujących (czyli takich, z których przechodzono tutaj) na pierwszym miejscu jest blogimedyczne.blox.pl.
W zeszłym miesiącu najpopularniejsze słowa kluczowe kierujące tutaj to różne wariacje na temat nazwy bloga (k files blog, k-files blog itp.), „nazwy zębów” i inne naukowe informacje, zawarte w jednej z pierwszych notek (pytania o powierzchnie i numerację zębów – cóż, kierują takie wyrażenia, które można w danym miejscu znaleźć).

Większość wyżej podsumowanych statystyk można znaleźć, klikając w prostokącik licznika, bezpośrednio pod listą tagów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.